top of page

Aicinām pieteikties REBOOS lasītprasmes attīstības nodarbībām

REBOOS ir valodu attīstības nodarbības skolas vecuma bērniem. Mēs esam izstrādājuši un licencējuši efektīvu programmu bērnu lasītprasmes attīstībai angļu, krievu un latviešu valodā.

Mēs uzskatām, ka skolēnu lasītprasmes attīstīšana ir nenovērtējams ieguldījums viņu turpmākajā izaugsmē un labklājībā. Lasot cilvēks mācās domāt, spriest, analizēt informāciju, apgūst vērtības, atrod likumsakarības pasaulē un mācās pieņemt lēmumus.


REEBOS nodarbības piedāvājam jau otro gadu un, atkarībā no grupu komplektācijas un telpu pieejamības, piedāvājam dažāda formāta nodarbības. Pagājušā mācību gadā esam vadījuši klātienes nodarbības Rīgas 71. vidusskolas telpās. Šogad piedāvājam tiešsaistes nodarbības angļu valodas nodarbības 2.-4. klašu skolēniem vienu vai divas reizes nedēļā.

Mēs esam pārliecināti par attālinātu nodarbību efektivitāti, ka arī vienmēr atrodam iespēju palīdzēt bērniem, kuri nevarēja apmeklēt nodarbību pēc saraksta.Šogad vēl var paspēt pievienoties REBOOS nodarbībām. Apmeklē REBOOS lapu un uzzini vairāk.0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page