top of page
Noformējums bez nosaukuma (15).png
Adigiana Toybox.png

KAS IR REBOOS?

REBOOS [rēbus] ir valodu attīstības centrs, kas īsteno programmas lasītprasmes attīstībai latviešu, angļu un krievu valodā. Mūsu mērķis ir atbalstīt bērnus un jauniešus lasītprasmes un tekstpratības attīstībā, ar lasīšanas palīdzību veicināt viņu intelektuālo un emocionālo izaugsmi, vārdu krājuma paplašināšanu un prasmi koncentrēties, strādājot ar tekstu. 

reading theme (3).png

Cilvēki pārstāj domāt, ja pārtrauc lasīt.

/ Denī Didro

reading theme.png

Lasītprasme ir cilvēka konkurētspējas pamats

Grāmatu lasīšanas nozīme tagad ir lielāka nekā jebkad agrāk, jo cilvēkam ir jāapgūst lasītprasme dzīvei starptautiskajā vidē – jāmācās lasīt vairākās valodās. Lingvistiskā, etniskā un kultūras daudzveidība ir mūsu sabiedrības bagātība. Lasītprasme ir rīks zināšanu apguvei. Lasītprasme ir jāapgūst sistēmiski, regulāri iesaistot skolēnus lasīšanas darbnīcās, iedvesmojot viņus ar aizraujošiem uzdevumiem un nodrošinot regulāru atgriezenisko saiti par progresu.

Anchor 1

Mēs uzskatām, ka skolēnu lasītprasmes attīstīšana ir nenovērtējams ieguldījums viņu turpmākajā izaugsmē un labklājībā. Lasot cilvēks mācās domāt, spriest, analizēt informāciju, apgūst vērtības, atrod likumsakarības pasaulē un mācās pieņemt lēmumus.

Vairāk pa Rebus

Pakalpojumi

Lasītprasmes attīstības nodarbības angļu, krievu un latviešu valodā katru mācību gadu piedāvāsim atkarībā no grupu komplektācijas un telpu pieejamības.

ANGĻU VALODA

Lasītprasmes nodarbības

ONLINE

Nodarbību veids

2.-4.klašu skolēniem

Vecuma grupas

reboos 1 (1110 x 710 pikseļi).png

REĢĪSTRĒJIES UN NOSKAIDRO VAIRĀK PAR REBOOS

Paldies! Mēs sazināsimies ar jums!

bottom of page