top of page
Learn layout new.png
face1.png

ONLINE ANGĻU

VALODAS KURSI BĒRNIEM 

adults 1.png

ONLINE ANGĻU VALODAS KURSI PIEAUGUŠAJIEM

flylogosite.png

ONLINE PIEAUGUŠO 

NEFORMĀLĀ 

IZGLĪTĪBA 

Inkedface good qual_LI.jpg
Anchor 2

Cienījamie vecāki!

Izmantojiet laiku mājās angļu valodas apguvei. Piedāvājam Jūsu bērniem angļu valodas nodarbības mazajās grupās (4 bērni grupā) un individuālās nodarbības tālmācībā! Nodarbību laikā izmantojam Zoom un Moodle platformu iespējas. Interaktīvas nodarbības palīdz attīstīt bērnu un jauniešu runāšanas, klausīšanas, lasīšanas un rakstīšanas prasmes. Mums ir pieredze tālmācības nodarbību organizēšanā, kas padara nodarbības efektīvas. Lai piedalītos nodarbībās, ir nepieciešams dators vai planšetdators ar mikrofonu un kameru.

Kāpēc izvēlēties mūsu online kursus?

REZULTĀTS

Mums ir svarīgi ne tikai lai bērniem ir interesanti, bet arī sasniegt akadēmisko rezultātu

PIEREDZE

Mūsu pedagogu bagāta pieredze un pieeja ļauj izmantot mūsdienu materiālus un uzdevumus tieši bērna valodas zināšanas līmenim un plānotiem rezultātiem.

PIEEJAMĪBA

Mūsu online nodarbības notiek nelielās grupās līdz 4 cilvēkiem, kā arī individuālas nodarbības Jums ērtajā laikā. Strādājām arī sestdienās.

ATGRIEZENISKĀ SAITE

Jūs vienmēr būsiet informēti par sava bērna sasniegumiem un paveiktiem uzdevumiem, kā arī sniegsim rekomendācijas rezultātu uzlabošanai.

KURSA VADĪTĀJA

Veronika Skripačova - IB (International Baccalaureate) sertificēta pedagoģe, “CLIL mācību centra” dibinātāja. Veronikai ir plaša vadības pieredze starptautiskas skolas direktores amatā un Latvijas skolu vadības komandā, kā arī vairāku gadu angļu valodas pasniegšanas pieredze skolā un universitātē. Veronika ir vairāku starptautisku projektu un izglītības programmu autore, valsts akreditācijas komisiju ārštata eksperte.

“Mūsu tālmācības angļu valodas nodarbībās mēs izmantosim mācību metodes un materiālus, kurus izmanto valstīs,  kur angļu valoda ir dzimtā. Atšķirībā no skolas programmas, mēs dažādosim angļu valodas pielietojuma kontekstu un situācijas. Man ir svarīgi, lai Jūsu bērnam ir interesanti piedalīties mūsu online stundās, taču galvenais – mēs panāksim akadēmisko rezultātu. Jūs būsiet informēti par sava bērna angļu valodas zināšanas līmeni un sasniegumiem”.

Uzdot jautājumu par online kursiem:
Kids learning online CLIL learning cente

Online nodarbību cenas

Grupu nodarbības

  6-16 gadu vecuma bērniem: 9 EUR /60 min.

Individuālās nodarbības 

   6-9  gadu vecuma bērniem - 11 EUR/40 min.

10-13 gadu vecuma bērniem - 13 EUR/60 min.

14-16 gadu vecuma bērniem - 15 EUR/60 min.

Lai pieteiktos online nodarbībām, lūdzu, aizpildiet reģistrācijas formu vai rakstiet mums WhatsApp un uz e-pastu.

WhatsApp_Logo_1.png

+371 29828266

Anchor 3
logo-elementi.jpg

Angļu valoda ir dzīvs rīks efektīvai komunikācijai, uzņēmējdarbības nodibināšanai, tālākām studijām un zinātniskiem pētījumiem. Mēs piedāvājam praktizēt angļu valodu un paplašināt izglītojamo vārdu krājumu, izpētot vietējos un globālos jautājumus. Mūsu programmas mudinās studentus veidot praktiskus sakarus starp studijām un reālo pasauli. Mūsu nodarbību mērķis ir atbalstīt studentus, kuriem ir lielisks zināšanu plašums un dziļums. Visu interešu un akadēmisko spēju pieaugušie var gūt labumu no dalības mūsu programmā.

Ko mēs piedāvājam?

BUSINESS ENGLISH

Angļu valoda Jūsu biznesa mēķiem

SAGATAVOŠANĀS KURSI ANGĻU VALODAS EKSĀMENAM

Individuālās online nodarbības 9.un12. klašu skolēniem 

IELTS

Piedāvājam sagatavoties IELTS eksāmenam individuāli Jums ērtā laikā

Idividuālas nodarbības cena: 18 EUR /60 min. par nodarbību.

Rakstiet mums WhatsApp vai zvaniet!

WhatsApp_Logo_1.png

+371 29828266

bottom of page