Mēs atrodamies Jūrmalā, Bulduru Dārzkopības vidusskolas telpās.

Pašlaik strādājam pie telpu pārbūves.

Lidojošās Krāsas valodu pirmsskola logo
Lidojošās krāsas valodu pirmsskola logo

Adrese

Viestura iela 6,K-1, Jūrmala, LV-2010

Darba laiks

Darba dienās

7:30 - 19:30

Red balloon

Divas grupiņas

  • no 1,5 līdz 3 gadiem

  • no 3 līdz 6 gadiem

Green ballon

Angļu valoda 

Pirmsskola īsteno izglītības programmu latviešu valodā un angļu valodā, kā arī papildus var izvēlēties krievu valodas nodarbības.

Blue balloon

Mājīga vide

Neilielās grupiņās bērni kvalitatīvi pavadīs laiku kopā ar profesionāliem pedagogiem. Ainaviska pastaigu vide ļaus lābāk iepazīt dabu

CLIL mācību centrs FB logo

Kā mēs strādāsim?

Valodu pirmsskola „Lidojošās krāsas” realizē pirmsskolas izglītības autorprogrammu, kas palīdz bērniem apgūt zināšanas un prasmes latviešu valodā un angļu valodā. Pirmskolā ir divas nelielas grupiņas - bērniem no 1,5 līdz 3 gadiem un no 3 līdz 6 gadiem.

Savā darbā mēs izmantosim CLIL metodiCLIL nozīmē, ka svešvalodas apguve notiek satura un valodas integrētajās nodarbībās. Jūsu bērnam būs iespēja sagatavoties pamatskolas posmam un vienlaicīgi apgūt matemātiku, dabaszinātnes un sociālās zinības, kā arī veidot izpratni par dažādām kultūrām angļu valodā.

CLIL mācību centrs FB logo

Kāpēc izvēlēties "Lidojošās krāsas"?

  • Pirmsskolai ir lieliskā atrašanas vieta - Bulduru Dārzkopibas vidusskolas telpās. Mums ir ērta piebraukšana un fantastiskā vide bērnu pastaigām.

  • Strādājot nelielās grupinās, mēs nodrošināsim Jūsu bērnam labvelīgu vidi un koncentresimies uz akademisku rezultātu

  • Jums būs iespēja sēkot sava bērna ikdienas panākumiem un būt saziņā ar pedagogiem ar mūsu speciāli izstrādātu programmu.